O firmie / O nas

Opis firmy

Założona w 2014 roku Quatro System Sp. z o.o. przyjęła za swoje główne zadanie tworzenie zaawansowanych rozwiązań w obszarze technologii informatycznych. Nasza pasja i specjalizacja skoncentrowały się na produkcji oprogramowania dedykowanego do skrupulatnego rozliczania kierowców oraz innowacyjnych aplikacji mobilnych przeznaczonych do odczytu tachografów.

W ciągu lat działalności udało nam się realizować projekty, które przyczyniły się do efektywniejszego i bardziej precyzyjnego zarządzania czasem pracy w sektorze transportowym. Dzięki naszej nieustannej innowacyjności, zdobywamy uznanie w branży i zaufanie wielu partnerów biznesowych.

Jednym z naszych największych atutów jest solidna pozycja finansowa, co gwarantuje nie tylko wysoką jakość dostarczanych rozwiązań, ale także długoletnią opiekę i wsparcie dla naszych klientów. Nasz zespół jest zaangażowany w ciągłe doskonalenie oferty, aby spełniać, a nawet przewyższać oczekiwania naszych partnerów.

W Quatro System Sp. z o.o. jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale z niecierpliwością patrzymy w przyszłość, poszukując nowych możliwości i rozwiązań dla naszych klientów.

Zarząd

Swoją pozycję rynkową firma zawdzięcza strategii zarządzania. Dzięki znajomości branży transportowej oraz ciągłemu zaangażowaniu we wsparcie przedsiębiorców sektora transportu drogowego zyskujemy doświadczenia poparte solidnymi fundamentami merytorycznymi.

Spółkę reprezentują: Tomasz Szerszeń – prezes zarządu, Marcin Krajewski – wiceprezes zarządu, Waldemar Księżyk – wiceprezes zarządu, Mariusz Hendzel – wiceprezes zarządu. Oprócz kadry managerskiej firma zatrudnia doświadczonych programistów, prawników i innych ekspertów w swoich dziedzinach.

Kontakt w sprawach administracyjnych:

Quatro System Sp. z o.o.
ul. Kobierzycka 10 (II pietro)
52-315 Wrocław
e-mail: biuro@quatro-system.pl
NIP: PL5252574795
KRS: 0000489984
REGON: 147021399

Pobierz wersję DEMO

Znajdź Partnera, który oferuje bezpłatne testy oprogramowania z opieką wdrożenia. Przez cały okres testowy, możesz bezpłatnie rozliczyć dowolną liczbę kierowców na swoim komputerze.

Pełna wersja stacjonarna, instalujesz na swoim komputerze w 10 minut.

Pobierz i rozliczaj kierowców bezpłatnie przez 14 dni

© 2023 – Quatro System Sp. z o.o. – wszelkie prawa zastrzeżone